Opinie pacjentów

Długo szukałam stomatologa który spełni moje oczekiwania bo nie mialam najlepszych skojarzen z dentystami. Przyjaciółka poleciła mi gabinet dr. Gliwy i od tej pory juz wiem, ze nie muszę szukać dentysty 🙂 Jestem w pełni zadowolona z jakości usług oraz atmosfery jaka panuje w gabinecie. Wyleczylam tutaj dwa zęby kanałowo, a teraz regularnie przychodze na wizyty kontrolne i profilaktyczne. Nie pamiętam już co to ból zęba 🙂

Weronika, 10.05.2018

Gorąco polecam gabinet doktor Gliwy. Profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera i znakomici dentyści sprawiają, że na każdą kolejną wizytę przychodzę z chęcią a moje zęby są zdrowe 🙂

Beata, 20.04.2018

Najlepszy gabinet w jakim byłem! Moje leczenie implantologiczne w gabinecie dr.Gliwy przebiegło zgodnie z planem i mogę znowu swobodnie sie usmiechać. Pełen profesjonalizm i super atmosfera! Pozdrawiam cały zespół!

Łukasz, 19.03.2018

Pani Doktor to profesjonalistka w każdym calu. Dzięki niej w gabinecie dentystycznym można poczuć się jak w domu 🙂

Kinga, 15.02.2018

W gabinecie dr Gliwy zdecydowałam się na wykonanie licówek. Nie miałem zastrzeżeń do zdrowia moich zębów, ale chciałam, aby wyglądały lepiej. Licówki okazały się idealnym rozwiązaniem. Chciałam bardzo podziękować Pani Kasi, ponieważ leczenie było wykonane bardzo profesjonalnie i przede wszystkim w cudownej atmosferze.

Ania, 10.01.2018

Wykonałem leczenie protetyczne w gabinecie doktor Gliwy. Długo wahałem się nad wyborem gabinetu, ale wybrałem najlepiej jak mogłem jestem Doktor Gliwie bardzo wdzięczny.

Jerzy, 12.12.2017

Cudowna atmosfera i pełen profesjonalizm! Nigdy bym nie pomyślał że będę przychodził do dentysty z przyjemnością! Pani Kasia jest super!

Tomasz, 10.11.2017

Z moim synem zgłosiłam się do gabinetu Pani Kasi gdy miał 5 lat. Nie ukrywam, że w dzieciństwie bałam się dentysty i nie chciałam żeby mój Jasiek miał podobne odczucia. Dlatego długo zastanawiałam się nad wyborem dentysty. W końcu po konsultacji ze znajomymi wybrałam gabinet dr Gliwy. Muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem podejścia i wiedzy Pani Doktor. I nie spodziewałem się, że mój syn tak chętnie będzie przychodził na wizyty.

Joanna, 19.09.2017

Leczenie w gabinecie Pani dr Gliwy trwało prawie dwa lata. Zakres był bardzo szeroki – jak to bywa w drugiej, a może i trzeciej młodości. Przerabialiśmy usuwanie, leczenie kanałowe, korony, implanty, protezowanie, zakładanie mostów na implantach. Po drodze tymczasowe protezy, aby móc pokazać się ludziom i nie straszyć. Po drodze komplikacje, bo w wieku mocno pobalzakowskim nie goi się jak na psie (no niestety). Efekt ZNAKOMITY!!!

Funkcjonalnie – wszystko da się pogryźć. Kosmetycznie – baaardzo naturalnie. Psychicznie – po prostu bosko!

W poczekalni się nie czeka, aż szkoda, bo bardzo tam przyjemnie. Utulająca muzyka, gazetki, itp. W gabinecie – na leżąco, atmosfera sprawiała, że nieraz można było przysnąć nawet w czasie zabiegów – brzmi niewiarygodnie, prawda? RTG na miejscu – wątpliwości diagnostyczne rozwiązane od razu. Dokładność w pracy aż do bólu – Pani Doktor poprawiała tak długo, aż było doskonale. No i jest doskonale, bo przeglądając się dziś w lustrze sama właściwie nie umiem powiedzieć,gdzie własny ząb, a gdzie wytwór współczesnej techniki. To chyba najlepsza rekomendacja. Reasumując, gabinet Pani dr Gliwy oceniam na szóstkę.

Anna

W latach 2015/2016 poddałem się w gabinecie Pani dr Gliwy przebudowie mojego uzębienia. Zakres prac obejmował demontaż istniejących koron, leczenie zębów, zabudowę implantów, koron, licówek oraz prace towarzyszące.

 

Każda wizyta rozpoczynała się zgodnie z wyznaczoną godziną i przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Każdorazowo byłem informowany o przebiegu i postępie leczenia. Na miejscu diagnostyka RTG.

 

Szczególną uwagę zwracała Pani dr Gliwa na eliminację bólu w trakcie prowadzonych czynności oraz na końcowy efekt estetyczny (także w stosowaniu tymczasowych protez). W prowadzonych pracach Pani Doktor była bardzo dokładna, wręcz pedantyczna. W przypadku ewentualnych problemów była dostępna o każdej porze, również w dni świąteczne. Pani Doktor współpracuje z wysokiej klasy specjalistami (chirurgia szczękowa i protetyka). Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia i uzyskanego rezultatu końcowego. Efekt estetyczny jest znakomity i znowu można uśmiechać się „od ucha do ucha”.

Józef

Dodaj podziękowanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Imię (wymagane)

Nazwisko

Adres email (wymagane)

Miasto

Treść opinii

My też nie lubimy spamu


Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

.