fbpx

Bezpłatne konsultacje

Zapisz się na bezpłatne konsultacje

Wybór gabinetu stomatologicznego to bardzo ważna decyzja. Zanim zdecydujemy się na leczenie, dentysta i personel medyczny powinni zdobyć nasze zaufanie. Właśnie dlatego w naszym gabinecie, będąc świadomym potrzeb Pacjenta oraz naszych umiejętności, oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych, niezobowiązujących konsultacji.

 

Jak przebiega bezpłatna wizyta konsultacyjna?

Bezpłatna konsultacja to doskonała okazja do poznania zespołu ekspertów oraz atmosfery panującej w gabinecie. Nie ponosząc żadnych kosztów, możesz zobaczyć, jak wygląda miejsce, w którym zamierzasz rozpocząć leczenie, a lekarz zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej.

 

Podczas pierwszej, niezobowiązującej wizyty:

 

  • porozmawiasz z lekarzem o swoich potrzebach i oczekiwaniach,
  • zweryfikujemy stan zdrowia Twojej jamy ustnej,
  • otrzymasz wstępny plan leczenia i kosztorys,
  • napijesz się pysznej kawy i doświadczysz niecodziennej atmosfery.

 

Na pierwszej wizycie porozmawiamy z Tobą o Twoich potrzebach oraz oczekiwanych przez Ciebie efektach leczenia. Zweryfikujemy stan Twojej jamy ustnej i przeprowadzimy diagnostykę. Na jej podstawie stworzymy wstępny plan leczenia, który poznasz wraz z przewidywanym kosztorysem. Później w domowym zaciszu spokojnie przeanalizujesz dokumenty i podejmiesz najlepszą dla Ciebie decyzję dotyczącą realizacji marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu.

 

Co zrobić, aby zapisać się na wizytę?

Aby zapisać się na bezpłatną konsultację wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie lub zadzwonić pod numer +48 604 990 815. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu ustalenie dogodnego dla Ciebie terminu wizyty i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wypełnij i wyślij formularz,
aby zapisać się na bezpłatne konsultacje

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą.

.