fbpx

Cennik

Przybliżone koszty zabiegów i uzupełnień

 

Katarzyna Gliwa STOMATOLOGIA

 

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu? Przyjdź do nas na niezobowiązującą konsultację. Dentysta zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej, porozmawia z Tobą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach oraz dobierze najlepszą metodę leczenia dla Ciebie. Po wizycie otrzymasz również wstępny plan leczenia i kosztorys. Na konsultację możesz zapisać się wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer +48 604 990 815. Nasze recepcjonistki dobiorą dogodny dla Ciebie termin wizyty.

 
 

Profilaktyka

wizyta konsultacyjna 150 – 200 zł
usunięcie kamienia nazębnego, polerowanie, lakierowanie zębów 250 – 350 zł
konsultacja specjalistyczna 150 – 200 zł

Profilaktyka odgrywa bardzo istotną rolę w zachowaniu zdrowia jamy ustnej. Pomaga ustrzec się przed próchnicą i innymi chorobami zębów oraz dziąseł. W naszym gabinecie wykonujemy wszystkie najpopularniejsze zabiegi profilaktyczne w tym skaling, piaskowanie i polerowanie. Są one całkowicie bezpieczne i zazwyczaj bezbolesne. Dzięki regularnej higienizacji, która powinna odbywać się raz na pół roku możliwe jest zachowanie zdrowia zębów na długie lata. Profesjonalnie przeprowadzone czyszczenie zębów pozwoli Ci cieszyć się pięknym uśmiechem i ułatwi dbanie o higienę jamy ustnej na co dzień.
Leczenie zachowawcze
Do wyleczenia próchnicy w początkowym stadium często wystarczy przeprowadzenie mniej złożonego leczenia, polegającego na wypełnieniu zęba lub wymianie starych wypełnień. W naszym gabinecie do odbudowy korony zęba stosujemy materiały, które cechują się też wysoką jakością wykonania. Alternatywą dla tradycyjnych wypełnień są wkłady Inlay/Onlay, które tworzone są indywidualnie dla Pacjenta w laboratorium protetycznym. Charakteryzują się wyjątkową estetyką i wytrzymałością.

 

Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

Imię (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Endodoncja (leczenie kanałowe)

leczenie kanałowe od 500 zł
powtórne leczenie kanałowe od 100 zł (cena za 1 kanał)
leczenie kanałowe zęba mlecznego 250 – 300 zł

Leczenie endodontyczne (kanałowe) zawsze wykonujemy w znieczuleniu, dzięki czemu jest ono całkowicie bezbolesne. W naszym gabinecie podejmujemy się również ponownego leczenia kanałowego (re-endo), jeśli jest ono konieczne. Po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu ząb odzyskuje swoją pełną funkcjonalność oraz estetykę i może służyć Pacjentom przez lata.
Protetyka

korona zęba od 1000 zł
most zębowy od 3000 zł
proteza zębowa od 1200 zł

Protetyka to najbardziej złożona dziedzina stomatologii. Obejmuje zarówno leczenie pojedynczych braków w uzębieniu (korony lub mosty zębowe), jak i całkowitego bezzębia. Celem leczenia protetycznego jest przywrócenie jamie ustnej pełnej funkcjonalności i estetyki. Metodę leczenia zawsze wybieramy po kompleksowej diagnostyce i rozmowie z Pacjentem na temat jego potrzeb i oczekiwań. Po wykonanym leczeniu Pacjent może ponownie jeść ulubione potrawy bez obaw i cieszyć się pięknym uśmiechem.
Chirurgia stomatologiczna
Najczęściej wykonywane zabiegi chirurgiczne to ekstrakcja (usunięcie) zęba, zarówno wyrżniętego, jak i zatrzymanego, a także podcięcie wędzidełka. W naszym gabinecie zawsze używamy nowoczesnych metod znieczulenia, by zapewnić Pacjentowi maksymalny komfort. Leczenie zawsze poprzedzamy szczegółową diagnostyką, dzięki czemu osiągamy przewidywalne, w pełni satysfakcjonujące rezultaty.

Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

Imię (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Ortodoncja
W Stomatologia Gliwa w zależności od oczekiwań Pacjenta oferujemy różne rodzaje aparatów. Leczenie zawsze poprzedzamy wizytą konsultacyjną, podczas której szczegółowo badamy zgryz Pacjenta i rozmawiamy na temat jego oczekiwań. Pacjentom oferujemy tradycyjne aparaty metalowe, jak In-Ovation i Damon oraz aparaty ruchome (przeznaczone dla dzieci). Dla Pacjentów ceniących sobie dyskrecję i estetykę uśmiechu wprowadziliśmy niewidoczne aparaty Invisalign. To przeźroczyste nakładki, które można zdejmować na ważne spotkania, na czas posiłków i podczas mycia zębów, co wyjątkowo zwiększa komfort życia w trakcie leczenia ortodontycznego.
Implantoprotetyka

implant zęba od 3000 zł
most zębowy na implantach od 7500 zł
proteza zębowa na implantach od 6000 zł (kalkulacja indywidualna)

Implant zębowy to mała tytanowa śruba, która jest wszczepiana w kość Pacjenta. Na jej podstawie stomatolog odbudowuje pojedyncze lub większe ubytki w uzębieniu za pomocą koron i mostów lub mocuje stałą protezę całościową, skutecznie lecząc bezzębie. W naszym gabinecie dobieramy rodzaj uzupełnienia protetycznego indywidualnie, by spełniało wszystkie oczekiwania Pacjenta.

 

Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

Imię (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

.