fbpx

Efekty leczenia Przed i Po

Pani Aleksandra z Rybnika

 

Pacjenta zgłosiła się z uszkodzonymi brzegami górnych jedynek oraz mocno wychyloną lewą jedynką. Zęby nachodziły na siebie i Pani Aleksandra obawiała się, że tylko leczenie ortodontyczne jest w stanie rozwiązać ten problem. Niedoskonałości skorygowaliśmy jednak w za pomocą kompozytu, dzięki czemu Pacjentka jeszcze tego samego dnia uzyskała pożądane rezultaty. Odbudowano brakujące fragmenty brzegów zębów i skorygowano dysproporcje w ułożeniu jedynek względem siebie przy użyciu materiału kompozytowego.

przed
po
 

 


 

Pani Weronika z Wodzisławia Śląskiego

 

Problemem Pani Weroniki były uszkodzone brzegi górnych jedynek. Ich nieregularna linia zaburzała estetykę uśmiechu. Zdecydowaliśmy się na odbudowę zębów za pomocą materiału kompozytowego. Nie tylko wyrównaliśmy dolny brzeg, ale także wydłużyliśmy korony i nadaliśmy im estetyczny kształt.

 

 

przed
po

 

Pan Wiktor ze Szczerbic

 

Powierzchnie wszystkich zębów Pana Wiktora były starte. W pierwszej kolejności przeprowadziliśmy podniesienie zgryzu, aby zapomnieć dalszemu ścieraniu się koron. Następnie zastosowaliśmy kompozyt do odbudowania utraconych tkanek i estetycznego ukształtowania zębów. Jest to praca tymczasowa, dzięki której Pan Wiktor może ocenić, czy taki wygląd zębów mu odpowiada. W przyszłości praca może być wymieniona na licówki porcelanowe.

 

 

 

 

przed
po

 

Pani Alina z Jejkowic

 

Pani Alina zgłosiła się do nas ze startymi brzegami dolnych siekaczy. To nie tylko zaburzało estetykę uzębienia, ale także było powodem nadwrażliwości na temperaturę. Odbudowaliśmy korony wszystkich zębów w łuku dolnym. Kolejnym etapem leczenia będzie korekta zębów górnych.

 

 

 

 

przed
po

 

Pani Sara z Żor

 

Pani Sara zgłosiła się do nas ze startymi górnymi siekaczami, chciała także rozjaśnić barwę swoich zębów. Wykonaliśmy więc wybielanie, a następnie odbudowaliśmy jedynki materiałem kompozytowym, którego barwę dobraliśmy do nowego, jaśniejszego koloru zębów.

 

 

 

 

przed
po

 

Pan Marian z Rybnika

 

Pan Marian zgłosił się do nas celem usunięcia zęba zatrzymanego. Podczas badania okazało się, że Pacjent w ciągu ostatnich kilku lat nie wykonywał zabiegów higienizacyjnych w gabinecie stomatologicznym. W związku z tym zdecydowaliśmy się w pierwszej kolejności usunąć zalegający kamień nazębny i osady.

 

 

 

 

przed
po

 

Pani Klaudia z Żor

 

Pacjentka zgłosiła się do nas ze stłoczeniem zębów. Ponadto była niezadowolona z nieestetycznego wychylenia dwójki górnej lewej. Wykonaliśmy u Pani Klaudii leczenie ortodontyczne, które poprawiło estetykę jej uśmiechu.

 

 

 

 

przed
po

.