fbpx

Efekty leczenia Przed i Po

Pani Aleksandra z Rybnika

 

Pacjenta zgłosiła się z uszkodzonymi brzegami górnych jedynek oraz mocno wychyloną lewą jedynką. Zęby nachodziły na siebie i Pani Aleksandra obawiała się, że tylko leczenie ortodontyczne jest w stanie rozwiązać ten problem. Niedoskonałości skorygowaliśmy jednak w za pomocą kompozytu, dzięki czemu Pacjentka jeszcze tego samego dnia uzyskała pożądane rezultaty. Odbudowano brakujące fragmenty brzegów zębów i skorygowano dysproporcje w ułożeniu jedynek względem siebie przy użyciu materiału kompozytowego.

przed
po
 

 


 

Pani Weronika z Wodzisławia Śląskiego

Problemem Pani Weroniki były uszkodzone brzegi górnych jedynek. Ich nieregularna linia zaburzała estetykę uśmiechu. Zdecydowaliśmy się na odbudowę zębów za pomocą materiału kompozytowego. Nie tylko wyrównaliśmy dolny brzeg, ale także wydłużyliśmy korony i nadaliśmy im estetyczny kształt.

 

 

przed
po

 

Pan Wiktor ze Szczerbic

Powierzchnie wszystkich zębów Pana Wiktora były starte. W pierwszej kolejności przeprowadziliśmy podniesienie zgryzu, aby zapomnieć dalszemu ścieraniu się koron. Następnie zastosowaliśmy kompozyt do odbudowania utraconych tkanek i estetycznego ukształtowania zębów. Jest to praca tymczasowa, dzięki której Pan Wiktor może ocenić, czy taki wygląd zębów mu odpowiada. W przyszłości praca może być wymieniona na licówki porcelanowe.

 

 

przed
po

 

Pani Alina z Jejkowic

Pani Alina zgłosiła się do nas ze startymi brzegami dolnych siekaczy. To nie tylko zaburzało estetykę uzębienia, ale także było powodem nadwrażliwości na temperaturę. Odbudowaliśmy korony wszystkich zębów w łuku dolnym. Kolejnym etapem leczenia będzie korekta zębów górnych.

 

 

przed
po

 

Pani Sara z Żor

Pani Sara zgłosiła się do nas ze startymi górnymi siekaczami, chciała także rozjaśnić barwę swoich zębów. Wykonaliśmy więc wybielanie, a następnie odbudowaliśmy jedynki materiałem kompozytowym, którego barwę dobraliśmy do nowego, jaśniejszego koloru zębów.

 

 

przed
po

 

Pan Marian z Rybnika

Pan Marian zgłosił się do nas celem usunięcia zęba zatrzymanego. Podczas badania okazało się, że Pacjent w ciągu ostatnich kilku lat nie wykonywał zabiegów higienizacyjnych w gabinecie stomatologicznym. W związku z tym zdecydowaliśmy się w pierwszej kolejności usunąć zalegający kamień nazębny i osady.

 

 

przed
po

 

Pani Klaudia z Żor

Pacjentka zgłosiła się do nas ze stłoczeniem zębów. Ponadto była niezadowolona z nieestetycznego wychylenia dwójki górnej lewej. Wykonaliśmy u Pani Klaudii leczenie ortodontyczne, które poprawiło estetykę jej uśmiechu.

 

 

przed
po

Pan Krzysztof z Radlina

Przeszywający ból zęba był dla Pana Krzysztofa znakiem, że koniecznie należy udać się do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. Okazało się, że pod starym wypełnieniem w dolnej prawej siódemce rozwinęła się próchnica, którą skutecznie usunęliśmy. Następnie, aby uzyskać najlepsze efekty, odbudowaliśmy ząb za pomocą materiału kompozytowego. W ten sposób znacząco poprawiliśmy jakość życia Pana Krzysztofa!

 

 

przed
po

Pani Elżbieta z Wodzisławia Śląskiego

Pani Elżbieta udała się do naszej kliniki stomatologicznej po tym, jak utraciła dolny boczny siekacz. Nieestetyczna i niefunkcjonalna luka zębowa sprawiała wiele problemów w codziennym funkcjonowaniu, dlatego głównym celem była rekonstrukcja zęba. Postanowiliśmy zamocować most adhezyjny z materiału kompozytowego, który pozwala na nieinwazyjne zamocowanie odbudowy protetycznej na uzębieniu sąsiadującym z luką. W ten sposób Pani Elżbieta w krótkim czasie wyszła z naszego gabinetu z pięknym i w pełni funkcjonalnym uśmiechem!

 

 

przed
po

Pani Zofia z Rybnika

Pani Zofia zwróciła się do nas z problemem dużych przerw między zębami oraz zbyt krótkich zębów w dolnej szczęce, przez co estetyka uśmiechu była niezadowalająca. Skutecznym i szybkim rozwiązaniem w takim przypadku okazało się zamocowanie tymczasowych odbudów protetycznych, które przywróciły utracony blask uzębieniu. W ten sposób Pani Zofia zyskała pewność, że stała rekonstrukcja zębów w przyszłości przyniesie efekty, o jakich zawsze marzyła.

 

 

przed
po

Pani Iza z Rybnika

Pani Iza zgłosiła się do naszego gabinetu stomatologicznego, ponieważ nie była zadowolona z estetyki swojego uśmiechu. W celu uzyskania najlepszych efektów wykorzystany został materiał kompozytowy do odbudowy górnych przednich zębów. Ponadto wykonana została korekta jedynki, aby poprawić wygląd uśmiechu. Dzięki przeprowadzonemu leczeniu Pani Iza w krótkim czasie mogła cieszyć się pięknym uzębieniem.

 

 

przed
po

Pani Barbara z Raciborza

Pani Barbara była niezadowolona z estetyki górnej protezy i funkcjonalności dolnej odbudowy protetycznej, dlatego zwróciła się po pomoc do naszego gabinetu stomatologicznego. Wszczepiono w żuchwę 4 implanty, do których następnie przytwierdzono lokatory, a także wykonano nowe odbudowy protetyczne. Przeprowadzenie kompleksowego leczenia pozwoliło uzyskać efekty, o jakich Pani Barbara zawsze marzyła.

 

 

przed
po

Pani Żaneta z Jastrzębia-Zdroju

Wygląd uśmiechu Pani Żanety nie był zadowalający, ponieważ zęby uległy znacznemu starciu. Aby odmienić estetykę uzębienia, wykonane zostały niezwykle estetyczne odbudowy kompozytowe. Przeprowadzony zabieg pozwolił podczas jednej wizyty znacząco odmienić estetykę uśmiechu, dzięki czemu marzenie Pani Żanety w końcu się spełniło.

 

 

przed
po

Pani Anna z Rybnika

Pani Anna borykała się z problem cofniętej górnej dwójki, jednak nie chciała w tym momencie podjąć leczenia ortodontycznego. Aby spełnić wszystkie oczekiwania, postanowiono więc odbudować ząb za pomocą materiału kompozytowego. W ten sposób uzyskaliśmy efekt, który w pełni zadowolił Panią Annę.

 

 

przed
po

Pani Monika z Wodzisławia Śląskiego

Górne siekacze Pani Moniki były starte i uszkodzone, dlatego konieczne było przeprowadzenie kompleksowego leczenia. Podczas jednego zabiegu zrekonstruowano uzębienie za pomocą materiału kompozytowego, co pozwoliło uzyskać w pełni zadowalające efekty. Pani Monika mogła wyjść z naszego gabinetu z pięknym i szerokim uśmiechem.

 

 

przed
po

.