Kontrola uzębienia

Kontrola uzębienia

Pamiętaj, że wizyty kontrolne i higienizacyjne należy wykonywać co 6 miesięcy. Podczas takiej wizyty zostaną dokładnie oczyszczone Twoje zęby z przebarwień i kamienia nazębnego, a stomatolog zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej.

 

 

Jeśli dentysta zauważy zalążki próchnicy, od razu je przeleczy. Wizyty kontrolne i higienizacyjne pozwolą Ci na zachowanie zdrowych zębów i pomogą Ci uniknąć dłuższego leczenia stomatologicznego.

 

 

  • W czasie wizyty kontrolnej wykonywany jest dokładny przegląd jamy ustnej według najwyższych standardów i zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO),
  • Wizyty kontrolne i higienizacyjne mogą być połączone z dokładnym instruktażem dbania o zdrowie jamy ustnej?
  • Twoje dziecko nauczy się również jak prawidłowo myć zęby pod okiem eksperta higieny jamy ustnej.

 

 

Zapisz się teraz na konsultację. Zadzwoń pod nr tel.: +48 604 990 815. Nasza recepcjonistka dobierze dogodną godzinę Twojej wizyty.

 

 

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o wizycie higienizacyjnej? Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej.


 

Video opinie pacjentów
Pacjentka zdecydowała się na podjęcie leczenia kompleksowego w naszym gabinecie. Leczenie rozpoczęło się od stomatologii zachowawczej, wyleczyliśmy u Pacjentki wszystkie powstałe ubytki. W międzyczasie Pacjentka miała problemy z biodrem i jak się okazało na ich powstanie miał wpływ krzywy zgryz. Przeprowadziliśmy u Pacjentki leczenie ortodontyczne i jej życie zmieniło się na lepsze. Jak Pacjentka ocenia leczenie w Stomatologia Gliwa i co do tego ma masaż?

.