fbpx

Kontrola uzębienia

Kontrola uzębienia

Pamiętaj, że wizyty kontrolne i higienizacyjne należy wykonywać co 6 miesięcy. Podczas takiej wizyty zostaną dokładnie oczyszczone Twoje zęby z przebarwień i kamienia nazębnego, a stomatolog zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej.

 

 

Jeśli dentysta zauważy zalążki próchnicy, od razu je przeleczy. Wizyty kontrolne i higienizacyjne pozwolą Ci na zachowanie zdrowych zębów i pomogą Ci uniknąć dłuższego leczenia stomatologicznego.
 

  • W czasie wizyty kontrolnej wykonywany jest dokładny przegląd jamy ustnej według najwyższych standardów i zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO),
  • Wizyty kontrolne i higienizacyjne mogą być połączone z dokładnym instruktażem dbania o zdrowie jamy ustnej?
  • Twoje dziecko nauczy się również jak prawidłowo myć zęby pod okiem eksperta higieny jamy ustnej.

 

Zapisz się teraz na bezpłatne konsultację. Zadzwoń pod nr tel.: +48 604 990 815. Nasza recepcjonistka dobierze dogodną godzinę Twojej wizyty.

 

 

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o wizycie higienizacyjnej? Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej.


 

Cennik

wizyta konsultacyjna 0 zł
usunięcie kamienia nazębnego, polerowanie, lakierowanie zębów 250 – 350 zł
konsultacja specjalistyczna 150 – 200 zł

Profilaktyka odgrywa bardzo istotną rolę w zachowaniu zdrowia jamy ustnej. Pomaga ustrzec się przed próchnicą i innymi chorobami zębów oraz dziąseł. W naszym gabinecie wykonujemy wszystkie najpopularniejsze zabiegi profilaktyczne w tym skaling, piaskowanie i polerowanie. Są one całkowicie bezpieczne i zazwyczaj bezbolesne. Dzięki regularnej higienizacji, która powinna odbywać się raz na pół roku możliwe jest zachowanie zdrowia zębów na długie lata. Profesjonalnie przeprowadzone czyszczenie zębów pozwoli Ci cieszyć się pięknym uśmiechem i ułatwi dbanie o higienę jamy ustnej na co dzień.

 
 

Video opinie pacjentów
Pacjentka zdecydowała się na podjęcie leczenia kompleksowego w naszym gabinecie. Leczenie rozpoczęło się od stomatologii zachowawczej, wyleczyliśmy u Pacjentki wszystkie powstałe ubytki. W międzyczasie Pacjentka miała problemy z biodrem i jak się okazało na ich powstanie miał wpływ krzywy zgryz. Przeprowadziliśmy u Pacjentki leczenie ortodontyczne i jej życie zmieniło się na lepsze. Jak Pacjentka ocenia leczenie w Stomatologia Gliwa i co do tego ma masaż?

Pani Marta zgłosiła się do nas, ponieważ marzyła o tym, aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Wykonaliśmy leczenie implantologiczne, które w pełni spełniło oczekiwania Pacjentki. Zobaczcie film w którym Pani Marta opowiada o wrażeniach z leczenia w naszym gabinecie.


.