fbpx

Nasz zespół

Katarzyna Gliwa
Lekarz stomatologii ogólnej
Właścicielka Stomatologia Gliwa

Stomatolog od 1993 roku, ciągle fascynuje ją jej praca i leczenie ludzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, warsztatach i kursach w kraju i za granicą. Zdobywaną wiedzę wprowadza do swojej praktyki, podnosząc jakość leczenia pacjentów.

Koncentruje się na kompleksowym wyleczeniu pacjenta, a nie rozwiązaniu pojedynczego problemu. Zwolenniczka kompleksowych planów leczenia oraz edukacji pacjentów, w szczególności w kwestiach dbania o własne zęby i uzupełnienia protetyczne.

 

 

 

 

 
Stomatologia Gliwa - Anna Bąk

 

Anna Bąk

Lekarz stomatolog. Zajmuje się endodoncją

Ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2017 roku odbyła roczny staż w jednej z renomowanych wrocławskich klinik stomatologicznych. Swoje umiejętności rozwijała, uczestnicząc w Curriculum Endodontycznym w 2018 roku. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym. W pracy cechuje się empatią i opanowaniem, dzięki czemu Pacjent ma zawsze poczucie bezpieczeństwa. Jej celem zawsze jest spełnianie marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu.

 
 

 

Tomasz Kozarski

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, a następnie leczył pacjentów w Wojewódzkiej Przychodni Chirurgii Stomatologicznej. Od 1998 roku zajmuje się leczeniem wymagających przypadków na oddziale chirurgii szczękowej w Opolu.

W 2006 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik prestiżowych szkoleń, warsztatów i kursów w kraju oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Szwecji, Korei Południowej, Izraelu, Włoszech, Belgii czy Rosji.

 
 

 

Roman Rozwadowski

Chirurg stomatolog

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Po studiach rozwijał się, lecząc pacjentów w I Katedrze Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zabrzu. W 2001 roku ukończył specjalizację z chirurgii stomatologicznej, otrzymując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

W trakcie wieloletniej praktyki odbył liczne kursy i szkolenia w prestiżowych placówkach stomatologicznych w kraju i za granicą.

 
 

 

Aleksander Tarnawski

Lekarz stomatolog, zajmuje się ortodoncją

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankivsku. Następnie odbył staż w Katowicach i od tej pory nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności podczas licznych kursów o zasięgu międzynarodowym, m.in. w Dubaju i Barcelonie.

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją. Jest specjalistą w leczeniu nowoczesnymi aparatami Invisalign. Zawsze uśmiechnięty i energiczny, cechuje go holistyczne podejście do Pacjenta. Posiada tytuł Diamentowego Partnera Invisalign. Dzięki niemu ponad 150 Pacjentów rocznie otrzymuje zupełnie nowy uśmiech przy pomocy niewidocznych nakładek.

 
 

 

Lucyna Turek

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna z wieloletnim stażem. Z naszym gabinetem związana od ponad dwudziestu lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie pozwala jej skutecznie dbać o zęby naszych Pacjentów, by mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach w całym kraju. W wolnym czasie lubi spacery po górach oraz wieczory z książką.

 

 

Agnieszka Tecler

Dyplomowana higienistka

W 2011 roku ukończyła Wojewódzką Szkołę Medyczną. Od lat jest wykładowcą w szkole dla asystentek oraz higienistek stomatologicznych. Nieustannie rozwija swoje umiejętności na licznych kursach, dzięki czemu może wykorzystywać w swojej pracy najnowocześniejsze technologie.

Wykazuje się opanowanie oraz empatią, co pozwala jej nawiązać odpowiedni kontakt z Pacjentem. W pracy wykazuje się niezwykłą precyzją oraz profesjonalizmem. W wolnych chwilach oddaje się swojej cukierniczej pasji.

 
Stomatologia Gliwa - Ewa Kołodziej

 

Ewa Kołodziej

Dyplomowana higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W pracy wyróżnia się spokojem i empatią, dzięki czemu Pacjent czuje się zawsze komfortowo. Cechuje ją dokładność i perfekcjonizm w wykonywanych czynnościach. W wolnym czasie czyta książki. Jej ogromną pasją jest taniec, któremu poświęca się już od 12 lat. Miłośniczka zwierząt.

 

 

Elżbieta Siwak

Specjalista z zakresu pielęgniarstwa chirurgicznego

Specjalistka pielęgniarstwa chirurgicznego. Jej ogromne, wieloletnie doświadczenie zapewnia Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, nawet podczas bardzo złożonych zabiegów. Cechują ją opanowanie oraz bogata, specjalistyczna wiedza, które czynią z niej “właściwą osobę na właściwym miejscu”.

 

.