Wstydzę się uśmiechać

Wiemy, jak trudno jest czuć się komfortowo kiedy nasze zęby są krzywe, przebarwione lub ich brakuje. Wstydzisz się swojego uśmiechu? Niejednokrotnie zasłaniasz usta podczas spotkań towarzyskich? Marzysz o odzyskaniu komfortu i zmianie swojego życia na lepsze? Pamiętaj, że eksperci naszego gabinetu mogą przywrócić Twój zdrowy i piękny uśmiech, a Ty nabieżesz pewności siebie i odzyskasz komfort codziennego funkcjonowania.

 

 

W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Pacjenci podczas pierwszej wizyty otrzymują plan leczenia, a na jego podstawie przeprowadzony jest cały proces odbudowy uśmiechu pacjenta.

 

Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Zaczynamy od pierwszej wizyty, podczas której porozmawiasz z dentystą na temat swoich oczekiwań i potrzeb. Na tej wizycie poznasz wstępny plan leczenia i kosztorys. Niezależnie od tego czy brakuje Ci kilku zębów, czy borykasz się z bezzębiem, nasz zespół ekspertów pomoże Ci odzyskać piękny uśmiech wykorzystując kompleksowe leczenie. Jeśli borykasz się z dentofobią, koniecznie zerknij tutaj i przekonaj się dlaczego warto wykonać pierwszy krok w celu odzyskania zdrowego uśmiechu.

 

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin pierwszej wizyty.

Imię (wymagane)

Nazwisko

Adres email

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości

My też nie lubimy spamu


Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

 

Alternatywnie zadzwoń teraz pod nr tel.: +48 604 990 815 i umów się na konsultację. Nasze recepcjonistki dobiorą dogodny termin Twojej wizyty.

.