Wyposażenie

Wyposażenie

Ważną rzeczą w bezpiecznym i komfortowym leczeniu stomatologicznym jest wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi dentysta może leczyć pacjenta jeszcze szybciej, dokładniej i komfortowo.

 

  • Kamera wewnątrzustna – pozwala na przeprowadzenie bardzo szczegółowego przeglądu jamy ustnej oraz wizualizacji leczenia. Dzięki niej dentysta dokładnie widzi co dzieje się w jamie ustnej pacjenta, a diagnostyka staje się jeszcze dokładniejsza. 

 

  • Program Dental Master 3D – pozwala na dokładne zaplanowanie leczenia przez stomatologa. Dzięki temu programowi, nasi eksperci mogą pokazać pacjentowi efekt leczenia w formie obrazu 3D, jeszcze przed jego rozpoczęciem, a leczenie jest dokładniejsze i bardziej przewidywalne również dla pacjenta.

 

  • Program Personal Assistant Pro – pozwala na zobrazowanie pacjentowi jego sytuacji jamie ustnej w formie dokładnej prezentacji 3D. Dzięki temu nasi pacjenci mogą podjąć decyzję o leczeniu stomatologicznym nie tylko w oparciu o rozmowę z lekarzem, ale również o dokładny obraz problemu pacjenta i przebiegu leczenia stomatologicznego.

 

  • Aparat Cyfrowy Canon SX720HS – w naszym gabinecie podchodzimy kompleksowo do pacjentów. Dlatego przed rozpoczęciem leczenia obrazujemy nie tylko sytuację w jamie ustnej, ale również jaki ma ona wpływ na wygląd twarzy.

 

.