fbpx

Wytyczne dla Pacjentów

Drogi Pacjencie!

Jest nam miło poinformować, że nasz gabinet spełnia wymagane kryteria i że jesteśmy w pełni przygotowani, aby przyjąć Państwa w maksymalnie bezpiecznych warunkach.
Informujemy, że ze względu na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w kraju, wprowadziliśmy dodatkowe zasady zgodne z wytycznymi Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce. Działania te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i całej Twoje rodzinie oraz naszym pracownikom.
 
Informujemy, że z pomocy w naszej klinice nie będą mogły skorzystać osoby, które w okresie ostatnich 14 dni:
· przebywały na kwarantannie lub na zwolnieniu lekarskim z powodu choroby zakaźnej,
· przebywały za granicą, szczególnie w miejscach, gdzie stwierdzono ogniska koronawirusa,
· miały bliski kontakt z osobą, u której stwierdzono zakażenie Covid-19 lub z osobą przebywającą na kwarantannie,
· miały objawy choroby, takie jak gorączka, kaszel i duszności.
 
Pamiętaj, że w przypadku stwierdzenia objawów wskazujących na zakażenie wirusem Covid-19 będziemy zmuszeni poinformować o tym fakcie Sanepid.

Zasady bezpieczeństwa

1. Na wizytę możesz umówić się, dzwoniąc pod numer +48 604 990 815 lub wypełniając formularz na stronie internetowej. Podaj w nim swój numer telefonu – oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe i dołożymy wszelkich starań, aby udzielić Ci pomocy! Pamiętaj, aby nie przychodzić do naszej kliniki w celu umówienia terminu wizyty!
 
2. Podczas rozmowy telefonicznej poprosimy Cię o dokładne informacje o problemie, z jakim się borykasz, zaproponujemy termin wizyty, a także przeprowadzimy wywiad epidemiologiczny.
 
3. Na wizytę przyjdź punktualnie! Pamiętaj, aby przed wejściem do kliniki zadzwonić do rejestracji i poinformować o swoim przybyciu.
 
4. Prosimy, abyś nie przychodził z osobami towarzyszącymi, ponieważ nie zostaną one wpuszczone do środka. Wyjątkiem są nieletni, którym towarzyszyć może jeden rodzic/prawny opiekun, ale tylko w poczekalni.
 
5. Weź ze sobą tylko niezbędne przedmioty, takie jak portfel czy telefon. Nie zabieraj dodatkowych rzeczy, np. parasolki, torebki, zakupów itp.
 
6. Koniecznie załóż maseczkę, będzie ona zdjęta tylko i wyłącznie na czas zabiegu. Ważne, by na czas wizyty w gabinecie stomatologicznym zrezygnować z noszenia biżuterii.
 
7. Po wejściu do naszej kliniki konieczne jest wypełnienie ankiet oraz oświadczeń, a także umycie i zdezynfekowanie rąk.
 
8. Uprzejmie prosimy, by bez potrzeby nie dotykać powierzchni, takich jak blaty czy elementy wyposażenia.
 
9. Leczenie w naszej klinice obecnie odbywa się z zachowaniem największych środków ostrożności. Należy postępować zgodnie z poleceniami pracowników naszej kliniki.
 
10. Prosimy w tym czasie o dokonywanie płatności bezgotówkowo.
 

Wprowadzone zasady i procedury mają na celu zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy mogli skutecznie pomóc wielu Pacjentom w tym niezwykle trudnym okresie.

.